Produkcja seryjna

 Nasze wyroby dostarczamy do następujących branż:

  • budowa maszyn i urządzeń budowlanych
  • budowa maszyn rolniczych i ogrodniczych
  • elementy do maszyn górniczych
  • motoryzacja
  • kolejnictwo

Ważnym elementem naszej działalności jest tworzenie metalowych wyrobów złożonych, w małych i średnich seriach produkcyjnych – od kilkudziesięciu sztuk do kilku tysięcy sztuk wyrobów miesięcznie. Specjalizujemy się w produkcji elementów o wadze do kilkudziesięciu kilogramów, gdzie proces spawania ma istotny wpływ jakościowy oraz ilościowy w wyrobie.

Proces produkcyjny poza samym wykonaniem obejmuje również wdrożenie do produkcji wraz z projektowaniem i wykonaniem oprzyrządowania niezbędnego do spawania, czy zgrzewania konstrukcji. W ramach produkcji oferujemy także montaż, pakowanie oraz dostawę gotowego produktu do klienta. Jesteśmy w stanie przygotować produkcję zaczynając od procesu oceny dostawców, ustalenia całego łańcucha dostaw „supply chain”, przejścia procesu FMEA przed wdrożeniem, poprzez FAI („first article inspection”), aż do utrzymania regularnych dostaw na linię produkcyjną klienta w regularnych dostawach bazujących na „prognozowanych” wcześniej ilościach, a także w systemie „just in time”, czy w systemie KANBAN.

Nasze procesy spawalnicze oraz jakościowe nadzoruje Inżynier Spawalnik z uprawnieniami IWE (International Welding Engineer), który jest odpowiedzialny za nadzór nad jakością wyrobów i procesów. Wraz z wyrobami naszym klientom często dostarczamy: certyfikaty materiałowe, karty pomiarowe, karty technologiczne.